Greenlan Україна

Послуги доступ до мережі інтернет та обслуговування корпоративних мереж

Інструкції з приєднання до чат-ботів та підключення сповіщень

Підключення до одного з наших чат-ботів дозволить вам отримувати інформацію про:
- стан рахунку та ваш тариф
- залишок оплачених днів
- дату та суму останнього поповнення
- сповіщення про зарахування коштів на рахунок
- попередження про те що треба поповнити рахунок (низький баланс)

* перелік доступних сервісів буде збільшуватись з часом

Зазначені нижче дії зручніше робити на телефоні!

1. Увійдіть в кабінет користувача. greenlan.com.ua. Логін та пароль для входу видаються при підключенні. Якщо ви їх не маєте зверніться до технічної підтримки за номером 0670070900 (також можна написати у Viber чат за тим же номером).

2. У розділі Інформація про користувача натисніть одну з кнопок "Підписатись на Telegram" або "Підписатись на Viber". Оберіть той месенджер, в якому вам буде зручніше отримувати інформацію. Коли відкриється чат відправте повідомлення з текстом /start Після цього відкриється меню з доступними функціями.

... ...

3. У особовому кабінеті перейдіть у розділ Сповіщення. У полі тип(1) оберіть той месенджер на який підписались, а потім кнопку Активувати(2).

...

4. Після виконання кроку 3 нижче з'явиться таблиця Звіт. Якщо ви бажаєте отримувати попередження про низький баланс на рахунку - відмітьте галочкою(1) та встановіть суму(2) після досягнення якої буде надіслано попередження. Далі натисніть Встановити(3) щоб зберегти зміни. Повідомлення про низький баланс будуть надходити о 10 ранку у день коли баланс став нижче встановленого значення.

...