Greenlan Україна

Послуги доступ до мережі інтернет та обслуговування корпоративних мереж

Інструкції з поповнення рахунку

1. Увійдіть в кабінет користувача. greenlan.com.ua. Логін та пароль для входу видаються при підключенні. Якщо ви їх не маєте зверніться до технічної підтимки за номером 0670070900 (також можна написати у Viber чат за тим же номером).

...

2. Натисніть на кнопку Поповнення рахунку у строчці Депозит

...

3. Введіть суму на яку бажаєте поповнити рахунок та натисніть Далі

...

3.1 Якщо ви бажаєте щоб надалі абонплата списувалась з вашої картки автоматично - поставте відмітку у строчі Зробити цей платіж регулярним (щомісячним). Якщо це має бути разовий платіж - не ставте галочку. Потім натисніть Оплатити

Увага! Під час створення регулярного платежу гроші з рахунку списуються не відразу, а з затримкою. Дату та час списання буде вказано при оформленні.

...

4. Перевірте ще раз введену суму та натисніть Оплатити

...

5. Оберіть бажаний спосіб оплати та слідуйте підказкам платіжної системи для завершення сплати.
Для вибору способу оплати натисніть "Інший спосіб"

...

Детальніше про регулярні платежі

Функція надається команією Liqpay . Для активації функції у вас в профілі має бути вказано номер телефону або email. Щоб активувати автоматичне щомісячне поповнення при створенні платежу (крок 3) вкажіть суму якої вистачить на місяць користування послугами згідно вашого тарифу, а потім, на наступному кроці (крок 3.1) поставте галочку у полі "Зробити цей платіж регулярним (щомісячним)" та натисніть Оплатити.
На наступному кроці оберіть спосіб оплати з переліку доступних та підтвердіть оплату запропонованим банком способом.

Увага! Під час створення регулярного платежу гроші з рахунку списуються не відразу, а з затримкою. Дату та час списання буде вказано при оформленні.

...

Перевірити або відключити регулярні автоматичні платежі ви можете у своєму кабінеті користувача у розділі Фінансові операції > Поповнення рахунку > Автоматична оплата послуг. Для відключення автоматичного списання натисніть Знищити

...